1991'den beri

Telefon

+90 242 322 89 00

Adres

Muratpaşa / ANTALYA

SPRINTOR® 240 SC

Zararlı Mücadelesinin Emniyetli Yol

Aktif maddesi spinosad bir fermantasyon ürünü olan Spintor® 240 SC, çiçek tripsi, salkım güvesi ve domates güvesi gibi zararlılara karşı etkili bir çözümdür. Geniş spektrumlu bir bitki koruma ürünü olarak Spintor® 240 SC, mide ve temas yolu ile hedef zararlının sinir sistemine etki eder ve beslenmesini hemen durdurur

Spintor® 240 SC, toprak kökenli aktinomiset bakteri Saccharopolyspora spinosa'dan doğal yollarla elde edilen ve kısa sürede hedef zararlıyı etkileyen bir çözümdür.

DOĞRU MÜCADELE ZAMANI VE YÖNTEMİ

Spintor® 240 SC'den en iyi sonucun elde edilmesi için etikette belirtilen uygulama dozuna mutlaka uyulmalıdır. Bağda salkım güvesine karşı yapılacak mücadelede uygulama zamanı tahmin uyarı sistemine göre belirlenir. Biber ve hıyarda çiçek tripsine karşı mücadelede en doğru zaman yaprak başına düşen trips sayısına göre belirlenir. Küçük yapraklı bitkilerde 10, büyük yapraklı bitkilerde ise 20 trips görüldüğünde mücadeleye başlanır. Domates güvesine karşı ise 100 bitkiden 3'ü zararlının herhangi bir biyolojik dönemi ile bulaşık ise mücadeleye başlanmalıdır.