1991'den beri

Telefon

+90 242 322 89 00

Adres

Muratpaşa / ANTALYA

Hakkımızda

 • shape-img
  1991

  Antilsan A.Ş.

  29.04.1991 yılında Antilsan A.Ş. kurulmuştur.
 • shape-img
  1991

  Corteva Agriscience

  1991 yılından itibaren Dow Agrosciences şimdiki adıyla Corteva Agriscience firmasının distribütörlüğünü yapmaya devam etmektedir.
 • shape-img2
  1997

  Biobest Antalya A.Ş.

  1997 yılında biyolojik polinasyonun geliştiricisi ve biyolojik mücadelenin önde gelen firmalarından olan Biobest NV Belçika ile Antilsan A.Ş. ortaklığında Biobest Antalya Ltd.Şti. firması kurulmuştur.
 • shape-img3
  2007

  Antilsan Fide Ltd. Şti.

  Antilsan Fide Ltd. Şti., sera sebzeciliğinin gelişmesiyle artan fide talebine karşılık vermek amacıyla Antalya'nın Serik ilçesine bağlı Abdurrahmanlar kasabasında kurulmuş ve üretime başlamıştır. 2013 yılında daha farklı yatırımlara yönelmeye karar verilerek, Antilsan Fide başka bir firmaya devredilmiştir.
 • shape-img4
  2013

  BKS Biyolojik Koruma Sistemleri

  Biyoteknik mücadele kapsamında yapışkan tuzak üretimi ve feromon ithalatı yapan BKS Biyolojik Koruma Sistemleri Ltd.Şti. firması , Antilsan A.Ş. ortaklığında kurulmuştur. 2018 yılında Antilsan A.Ş. , BKS Ltd.Şti. firmasını Alman IVOC Gmbh firmasına devretmiştir.
 • shape-img4
  2019

  Salep ARGE Çalışması

  2019 yılında Prolifera Salep üretimi arge çalışmalarımız ,
 • shape-img3
  2020

  Oro Agri International Ltd.

  Antilsan A.Ş. Oro Agri Internatıonal Ltd. Firmasına ait olan Wetcit Neo ve Transformer ürünlerinin Türkiye ithalatçısı pozisyonundadır.
 • shape-img4
  2020-2021

  Örtüaltı Muz ve Avakado Bahçesi

  Örtü altı muz üretimi, avokado üretimi gibi yatırımlarımızda hedefimiz için her gün yeniden büyüyoruz.
 • shape-img4
  2021

  Sumi Agro Türkiye

  Antilsan A.Ş. Sumi Agro Türkey ürünü olan, Stopmate ‘in tüm Türkiye distribütörlüğünü üstlenmiştir.
 • shape-img4
  2021

  Gübre Üretimi

  2021 yılında gübre üretimi için fabrika yatırım Kararı alınmıştır. Alanında profesyonel tecrübe ve bilgi birikimine sahip ekibimizle Antilsan A.Ş. olarak, 2021 yılı itibarıyla üretim faaliyetlerimizi de başlatmış olup, yerli ürünlerimiz ile iç piyasada büyük bir ivme yakalamış bulunmaktayız. Şimdi de bu özel ürünlerimizi yurt dışına tanıtmak ve ulaştırmak istiyoruz.

ANTİLSAN A.Ş.

Antilsan Antalya A.Ş. olarak, 1991 yılından bu yana biriktirdiğimiz tecrübemiz ile bulunduğumuz coğrafyada tarım sektöründe öncü firmalar arasında yer almaktayız. Zirai ilaç, gübre, bitki gelişim düzenleyici ürünler, tuzak ve feromonlar gibi zirai ürünlerin ithalat, ihracat ve üreticisiyiz.

Antilsan iştiraki olan faydalı böcek ve arı üretimi konusunda faaliyet gösteren Biobest Antalya A.Ş., distribütörlüğünü yaptığımız Corteva Agriscience, BKS Biyolojik Koruma Sistemleri, Sumi Agro Türkiye ve Oro Agri International Ltd. gibi uluslararası firmalarla iş birliği içinde çalışıyoruz. Üreticilerimizi hem ürün tedariki ve hem de teknik bilgiler konusunda desteklemekteyiz.

Sürdürülebilir tarımı destekleyerek gıda güvenliği, insan ve çevre sağlığını ön planda tutarak hizmet vermekteyiz.

2021 yılı itibarıyla üretim faaliyetlerimizi de başlatmış olup, yerli ürünlerimiz ile iç piyasada büyük bir ivme yakalamış bulunmaktayız. Sıradaki işimiz, bu özel ürünlerimizi yurt dışına tanıtmak ve ulaştırmak olacak.

single-img3
single-img4