Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Sitede gezinmeye devam ederek çerezlerimizin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi

Hakkımızda

1991 yılında kurulan şirketimiz 30 yıllık tecrübe ve birikimi ile tarım sektöründe öncü firmalar arasında yer almaktadır.
Türkiye'de yaygın bayi ağımızla pazarın dinamiklerine uyum sağlamak ve tarım üreticisinin artan taleplerini karşılamak için Antilsan iştiraki olan Faydalı böcek ve arı üretimi konusunda faaliyet gösteren Biobest Antalya, distribütörlüğünü yaptığımız Corteva Agriciense, BKS Biyoloji Koruma Sistemleri, Adama, Sumiagro ve Oro Agri gibi uluslararası firmalarla iş birliği içinde çalışıyoruz

Batı akdeniz bölgesinde işinde uzman ve gerekli teknik donanıma sahip arkadaşlar ile hizmet vermekteyiz. Üreticilerimizi teknik destek konusunda da desteklemekteyiz.
Faydalı böcek, arı üretimi, bitki besleme, bitki koruma biyoteknik mücadele, feromonlar ve özel tuzak çeşitlerimizle sürdürülebilir tarımı destekleyerek gıda güvenliği, insan ve çevre sağlığını ön planda tutarak hizmet veriyoruz.
Her zaman yeni ürünler geliştirerek Arge çalışmalarına verdiğimiz önem ve yaptığımız yatırımlarla sektöre yön vermeye devam ediyoruz.
Yeni muz serası, avokado bahçesi salep üretimi yatırımlarımızda hedefimiz için her gün yeniden büyüyoruz.
Alanında profesyonel tecrübe ve birikime sahip ekibimizle 30 yıldır toprağa ve yaşama değer katan çiftçimizin ve üreticimizin daima yanında geniş pazarlama ağımız ve bayilerimizle memleket toprağının her köşesindeyiz.

© 2022, Antilsan. Tüm Hakları Saklıdır.